Состоялась жеребьевка полуфиналов Кубка Украины

Визначено склад учасників 1/2фіналу, а також номінальний господар фінального матчу сезону 2014/2015 рр.

У приміщенні Прем’єр-ліги відбулась процедура жеребкування для квартету найкращих учасників Кубка України сезону 2014/2015 рр. Як відомо, до півфіналу пробились «Динамо», «Шахтар», «Дніпро» та «Олімпік». Причому якщо для першої трійки вихід до подібної стадії – звична річ, то для останнього колективу це клубний рекорд.

Перед жеребкуванням команди-учасниці поділені порівну на «сіяні» та «несіяні», відповідно до поточного рейтингу команд. «Сіяні» команди – це команди, які перебувають у верхній половині рейтингу. Це «Динамо» і «Шахтар». Відповідно «несіяні» команди – перебувають у нижній половині рейтингу. Це «Дніпро» та «Олімпік».

Жеребкування проводив відомий футбольний журналіст та телеведучий Ігор Циганик. За його допомогою було визначено наступні пари:

«Олімпік» Донецьк – «Динамо» Київ «Дніпро» Дніпропетровськ – «Шахтар» Донецьк

Володарі фінальних путівок визначатимуться з двох матчів. Господарі перших поєдинків вказані першими. Зустрічі відбудуться 29 квітня та 20 травня.

Також визначено номінального господаря вирішального матчу Кубка України сезону 2014/2015 рр. Ним стане переможець пари «Олімпік» - «Динамо».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>